26 Ağustos 2004 Yıl: 110

Ana Sayfa

            EN BÜYÜK BÖLGE GAZETESİKÜÇÜK İLANLAR      I     İNSAN KAYNAKLARI     I     SIK KULLANILANLARA EKLE     I    BİZE ULAŞIN

ANA SAYFA
Kent
3.Sayfa
Siyasi
Dış
Ekonomi
Yazarlar
Spor
Yazı Dizisi
Arşiv

MAGAZİN
Can Can
Pazar
Alışveriş
Sinema
Astroloji
Ne Nerede

EKSTRA
Hava Durumu
Eczaneler
Telefonlar
Sanal Galeri
Yararlı Linkler

MESAJ HATTI
Göztepe
Altay
Karşıyaka
İzmirspor
Denizli
Aydın
Vestel Manisa
Buca
Muğlaspor
Uşakspor

KÜÇÜK İLANLAR
Emlak
Vasıta
Eleman
Çeşitli
İlan Formu
Mesaj gönder

 

 


 

 


İSTER METRODA, İSTER VAPURDA, İSTER PLAJDA... ESKİ DOST HEP YANIBAŞINIZDA
Her zaman, her yerde

Güne başlarken, içilen bir bardak çay ile birlikte Yeni Asır'ı okumak Egeli ve İzmirli için artık bir gelenek halini aldı

Yeni Asır yıllardır Karşıyaka'dan Konak'a geçenlerin vapurdaki en yakın dostu olma özelliğini sürdürüyor. Bir gevrek, bir çay ve bir Yeni Asır geleneği yıllardır İzmirlinin vazgeçilmezleri arasındaki yerini alıyor. Sabah vapura binerken iskele önündeki bayiden alınan Yeni Asır, vapura bindikten sonra söylenen bir demli çay ve körfezin eşsiz manzarasıyla birlikte yolculuğa başlanıyor. Yeni Asır'ın sayfalarında da İzmir'i bulan Yeni Asır okuru, çayını yudumlarken vapurda yolculuğun nasıl bittiğini anlamıyor. İzmirliler vapurda olduğu gibi Bornova-Üçyol güzergahında çalışan metroyu beklerken ve yolculuk sırasında da Yeni Asır'ı ellerinden bırakmıyor. Yolcular, metroda geçirdikleri birkaç dakikalık zaman içerisinde Yeni Asır'ı okuyarak keyifli bir yolculuk geçiriyor.

"Alışveriş Gazetesi'ni seviyorum"
Gül Bülbül (Özel Şirket personeli):
Özellikle yaşam sayfası haberleri ve alışveriş gazetesi bizlere hitap ediyor. Alışveriş gazetesi'nde aradığım her şey var. Okuması zevkli olduğu gibi, ciddi anlamda da rehber oluyor bize. Gazeteyi okurken böyük keyif alıyorum. Yeni Asır'a çok kolay ulaşıyorum. Bu bile başlı başına bir ayrıcalık. İnsanların neden tiryaki olduklarını öğrenmek için bir kez okumak yeterli sanırım.

İzmirlinin tercihi
Ali Anıtürk(Pazarlama Uzmanı): Neden Yeni Asır? Çünkü İzmirliyim. Başka bir tercih olamaz. Yeni Asır İzmirlinin gazetesidir. Zira İzmir'e dair ne arıyorsan hepsi var. Bu kentte yaşayan bir insan, bir gazete okuyucusu olarak daha ne isteyebilirim ki?

Kent burada
Aliye Çök (Diyetisyen): Yaşadığım kenti en iyi ve geniş bir şekilde Yeni Asır'da buluyorum. Ne, nerede, nasıl, kaça ne ararsan var. Kahvaltı Yeni Asır olmadığı zaman eksik kalıyor. Bu nedenle Yeni Asır'sız bir İzmir düşünemiyorum.

Hem dürüst, hem duyarlı
Rukiye Acar (57) Ev Hanımı: 40 yıldır İzmir'de oturuyorum. Yerel ve ulusal haberleri Yeni Asır'dan takip ediyorum. Basının duyarlı ve dürüst olmasını istiyorum. Yeni Asır'ı bu açıdan çok beğeniyorum. Her olaya duyarlı yaklaşılarak, tarafsız bir şekilde aktarılıyor. Yeni Asır'ı her mekanda okuyorum. Metro beklerken de elime alıp göz atıyorum. Gördüğüm ve gözlediğim kadarıyla da neredeyse tüm İzmirliler benim gibi düşünüyor.

Geleceği görüyorum
Barış Kılıçer (26) İşletmeci: Her çeşit haberin yanı sıra bölgedeki ekonomik gelişmeleri, piyasaları öğrenmek için Yeni Asır vazgeçilmez bir gazete. Bölgenin ve kentimizin ekonomisinin gelişmesi ve yeni iş alanlarının yaratılması için Yeni Asır'ın rolü inkar edilemez. Her gün bir Yeni Asır'la geleceği daha iyi görüyorum.

Bende alışkanlık yarattı
Gönülden Çalışkan (23) Öğrenci:
İzmir'de ve Çeşme'de okuduğum tek gazete Yeni Asır. Başka bir gazete almaya ihtiyaç duymuyorum. Aradığım herşeyi Yeni Asır'da buluyorum. Ege Bölgesi'yle ilgili olan magazinden, güncele, ekonomiden, siyasete yaşadığımız bölgedeki tüm haberleri alabiliyorum. Bir sabahları içtiğim kahvemden, bir de Yeni Asır okumaktan asla vazgeçemiyorum. Bundan sonra da vazgeçeceğimi hiç sanmıyorum.

DİĞER YAZILAR

Doğum tarihi: 19.8.1895
İzmir'e geliyor
Basın dünyası yankılandı
"Zincire vuramazsınız"
İmtiyaz sahibi tutuklandı
Adnan Menderes Sevdası
Teknoloji yenileniyor
Temeli atılıyor
İstanbul'a ilk adım
Avrupa'nın gözü İzmir'de
Kimler geldi, kimler geçti?
110 yılın kilometre taşları
YENİ ASIR NELER GÖRDÜ?
Her zaman, her yerde
Ne yayına, ne ödüle doydu
"2 ekmek 1 Yeni Asır"
80 yıldır değişmeyen tiryakilik
YENİ ASIR İLE İLGİLİ GÖRÜŞLER

 


NE NEREDE
Cafe
Bar
Restoran
Tiyatro
Paket servis
Kültür Merkezi
Galeriler
Turizm acentaları
Oteller            EN BÜYÜK BÖLGE GAZETESİKÜNYE     I     REKLAM     I     SIK KULLANILANLARA EKLE     I    AÇILIŞ SAYFASI YAP

Yeni Asır, Gaziosmanpaşa Bulvarı No:5 35260 Çankaya, İzmir
Tel:+90(232) 4415000    Fax:+90(232) 4464222