19 Ağustos 2004 Yıl: 109

Ana Sayfa

            EN BÜYÜK BÖLGE GAZETESİKÜÇÜK İLANLAR      I     İNSAN KAYNAKLARI     I     SIK KULLANILANLARA EKLE     I    BİZE ULAŞIN

ANA SAYFA
Kent
3.Sayfa
Siyasi
Dış
Ekonomi
Yazarlar
Spor
Yazı Dizisi
Arşiv

MAGAZİN
Can Can
Pazar
Alışveriş
Sinema
Astroloji
Ne Nerede

EKSTRA
Hava Durumu
Eczaneler
Telefonlar
Sanal Galeri
Yararlı Linkler

MESAJ HATTI
Göztepe
Altay
Karşıyaka
İzmirspor
Denizli
Aydın
Vestel Manisa
Buca
Muğlaspor
Uşakspor

KÜÇÜK İLANLAR
Emlak
Vasıta
Eleman
Çeşitli
İlan Formu
Mesaj gönder

 

 


 

 


 
Burası İzmir değil mi?
Resimler çıldırttı

İşe değil ölüme gittiler

BAĞLANTILAR
Dışişleri Bakanlığı
Avrupa Birliği
Dünya Bankası
IMF


Şebnem Bursalı ile
Ankara Havası

Sayfayı
Tavsiye etİZMİRLİ 3 KADIN PAZARLAMACININ İLK VE SON YOLCULUĞU UŞAK'A OLDU...
İşe değil ölüme gittiler

Tekstil ürünleri pazarlayan ve ilk kez İzmir dışına yeni pazar bulmak amacıyla çıkan Minel Güvenç, Şükriye Alpyürek ve Hasret Alpyürek, Uşak yakınlarında geçirdikleri kazada yaşamlarını yitirdiler...

SERKAN KARAYOL- FATİH ŞENDİL (UŞAK/MERKEZ)


KAMYONA 135 KİLOMETRE HIZLA ARKADAN ÇARPTI
Uşak-İzmir Karayolu'nun 11. kilometresinde Çınar rampasında meydana gelen trafik kazasında, Minel Güvenç'in kullandığı otomobil, polisin verdiği bilgiye göre, önünde giden kamyona 135 kilometre hızla çarptı.
Yol uzun süre trafiğe kapandı

İzmir'den Uşak'a giden Minel Güvenç (27) yönetimindeki 35 DET 93 plakalı minibüs, Uşak kent merkezine 11 kilometre kala bölünmüş yolda seyrederken Adülkadir Çetiner yönetimindeki 42 R 2682 plakalı kamyona arkadan hızla çarptı. Kazada tekstil ürünleri pazarlaması yaptıkları belirlenen bir çocuk annesi Minel Güvenç ve araçta bulunan arkadaşları Şükriye Alpyürek (27) ile Hasret Alpyürek (21) feci şekilde hayatlarını kaybetti.

Direksiyonda uyumuş
Kazaya minibüs sürücüsünün neden olduğunu belirten trafik ekipleri, "Büyük bir ihtimalle minibüs sürücüsü bayan uyumuş. Kamyona aşırı bir hızla çarpmış ve kamyonu 13 metre sürüklemiş. Yapılan hesaplamaya göre minibüs 135 kilometre hızla gidiyormuş" dediler.
Kaza nedeniyle trafiğe kapatılan Uşak-İzmir karayolunda uzun araç kuyrukları oluştu. Uşak Belediyesi İtfaiye görevlileri cesetlerin araçtan çıkarmak için yoğun çaba harcadı. 2 saatte sonra araçtan güçlükle çıkarılan cesetler, Uşak Devlet Hastanesi Morgu'na kaldırıldı.

Telefondan acı haber
Kamyon sürücüsü Aldülkadir Çetiner ise jandarma tarafından gözaltına alındı. Çalışmalar esnasında kazada hayatını kaybeden Minel Güvenç'in çalan telefonuna jandarma cevap verdi. Telefonda ki kişi Minel Güvenç'in eşi Zafer Güvenç'ti. Ölenlerin kimlikleri yapılan telefon görüşmesinden sonra tespit edildi. 7 yaşında Batuhan isimli bir erkek çocuk annesi olan Minel Güvenç'in eşi Zafer Güvenç de semt pazarlarında giyim eşyası satıyor.

04.00'de evden çıkmış
Buca 272'3 sokak 6 numarada bulunan Kızılkanat Sitesi 24 numaralı dairede oturan Minel Güvenç, İzmir merkez ve çevre ilçelerde pazaryerlerine çıkıyordu. İlk kez Uşak Pazarı'na iş potansiyelini denemek için gidiyordu. Bir çocuk annesi Minel Güvenç, dün sabah saat 04.00 sıralarında evinden, Bergama'dan yakın arkadaşları Şükriye-Hasret Alpyürek kardeşlerle birlikte çıktı. Yakınlarının ifadesine göre, Zafer Güvenç eşine Uşak'a gitmemesi için çok ısrar etmiş. Ancak genç kadın dinlememiş... Minel Güvenç, Şükriye Alpyürek ve kardeşi Hasret Alpyürek bugün Bergama'ya bağlı Ayazköy ve Kadıköy'de toprağa verilecekler.

 


NE NEREDE
Cafe
Bar
Restoran
Tiyatro
Paket servis
Kültür Merkezi
Galeriler
Turizm acentaları
Oteller            EN BÜYÜK BÖLGE GAZETESİKÜNYE     I     REKLAM     I     SIK KULLANILANLARA EKLE     I    AÇILIŞ SAYFASI YAP

Yeni Asır, Gaziosmanpaşa Bulvarı No:5 35260 Çankaya, İzmir
Tel:+90(232) 4415000    Fax:+90(232) 4464222