28 Şubat 2004 Yıl: 109

Ana Sayfa


ANA SAYFA
Kent
3.Sayfa
Siyasi
Dış
Ekonomi
Yazarlar
Spor
Yazı Dizisi
Arşiv

MAGAZİN
Can Can
Pazar
Sinema
Astroloji
Ne Nerede

EKSTRA
Hava Durumu
Eczaneler
Telefonlar
Sanal Galeri
Yararlı Linkler

MESAJ HATTI
Göztepe
Altay
Karşıyaka
İzmirspor
Denizli
Aydın
Vestel Manisa
Buca

KÜÇÜK İLANLAR
Emlak
Vasıta
Eleman
Çeşitli
İlan Formu
Mesaj gönder

 

 


 

 

 



 
Taha İzmir için şans
"Genç Parti'de istifa edenler 5 bine ulaştı"
AKP'liler seçim pozu verdi

Şebnem Bursalı ile
Ankara Havası

BAĞLANTILAR
T.C. Cumhurbaşkanlığı
TBMM

Başbakanlık
>>> TÜM LİSTE



İl ve ilçelerde kesin listeler

Uşak'ta son anda netleşen adaylar

Siyasi partilerin Uşak adayları, Yüksek Seçim Kurulu'nun koyduğu adaylık başvuru süresinin bitiminden hemen önce netleşti.

ADALET VE KALKINMA PARTİSİ (AKP)
CUMHURİYET HALK PARTİSİ (CHP)
Merkez: Mesut Apaydın
Banaz: Kazım Çelik
Eşme: İsmail Çetin
Karahallı: Şadi Mercan
Sivaslı: Şadan Ülker
Ulubey: Hüseyin Buğday
  Merkez: Erol Akgün
Banaz: Tahsin Erdem
Eşme: Şevket Eşmelioğlu
Karahallı: Nihat Süzek
Sivaslı: Dursun Poyraz
Ulubey: Aday göstermedi

DOĞRU YOL PARTİSİ
ANAVATAN PARTİSİ
Merkez: İsmail Soyöz
Banaz: Ali Rıza Dıbırdık
Eşme: Yasin Yıldırım
Karahallı: İsmet Balcı
Sivaslı: Aydın Özcan
Ulubey: Ahmet Bayraktar
  Merkez: Bülent Dernek
Banaz: Yok
Eşme: Hasbiye Öztürk
Karahallı:Aday göstermedi
Sivaslı:Aday göstermedi
Ulubey:Aday göstermedi

DEMOKRATİK SOL PARTİ
GENÇ PARTİ
Merkez: Muhterem Sayan
Banaz: Murat Kartop
Eşme: Yüksel Yıldırım
Karahallı: Veli Özer
Sivaslı: Hüseyin Gençtürk
Ulubey: İsmail Yıldız
  Merkez: Ümit İnceefe
Banaz: Tahir Özkök
Eşme: Hüseyin Erol
Karahallı: Taner Ersöz
Sivaslı: Orhan Kaytan
Ulubey: Sadık Sülük

MİLLİYETÇİ HAREKET PARTİSİ
Merkez: Ali Erdoğan
Banaz: Avni Öztürk
Eşme: Mehmet Üzüm
Karahallı: Saffet Çolak
Sivaslı: Mehmet Özbudak
Ulubey: Yaşar Ali Gürbüz
   

Çanakkale hukukçuların siyasi yarışına sahne olacak

Çanakkale'de seçim yarışına katılan partiler genelde vizyonu olan, güçlü adayları tercih etti. İddialı konumdaki üç partinin de hukukçu adaylar göstermesi, seçimleri "Avukarlar mücadelesi"ne çevirdi. AKP eski Baro Başkanı avukat Murat Efe ile seçimlere girerken, CHP mevcut Belediye Başkanı Ülgür Gökhan'ı tercih etti.

ADALET VE KALKINMA PARTİSİ (AKP)
CUMHURİYET HALK PARTİSİ (CHP)
Merkez :Murat Efe
Ayvacık :Mehmet Ünal Şahin
Bayramiç:Mustafa Poyrazlı
Biga: Mehmet Özkan
Bozcada:Burhan Çebi
Can :Behsat Bayram
Ecebat :Sadettin Atalay
Ezine :Kudret Uysal
Gelibolu :Turan Mildon
Gökçeada :Fahrettin Demirkan
Lapseki :Kamil Özer
Yenice :Veysel Acar
  Merkez :Ülgür Gökhan
Ayvacık :Semra Aydın
Bayramiç :İsmail Sakin Tuncer
Biga :Şükrü Kemerli
Bozcada :Orhan Acar
Çan : Ali Sarıbaş
Ecebat :İsmail Hakkı Sarpkaya
Ezine :Hasan Çetin
Gelibolu :Mustafa Özacar
Gökçeada :Naci Kaynar
Lapseki :Yaşar Şaban Genç
Yenice :Mustafa Ege

DOĞRU YOL PARTİSİ
ANAVATAN PARTİSİ
Merkez :Bünyamin Nami Tonka
Ayvacık :Mustafa Yeşil
Bayramiç :Ahmet Çetin
Biga :İrfan Zeren
Bozcada
Çan :Salih Gündüz
Ecebat :Erkut Yüksel
Ezine :İnanç Çelikbaş
Gelibolu :Turgut Sağlıkoğlu
Gökçeada
Lapseki :Yaşar İnan
Yenice :Ekrem Demirarslan
  Merkez :Nail Babacan
Ayvacık :Aday göstermedi
Bayramiç :Aday göstermedi
Biga :Aday göstermedi
Bozcada :Mustafa Mutay
Çan :Aday göstermedi
Ecebat :Adem Ejder
Ezine :Aday göstermedi
Gelibolu :Cihat Bingöl
Gökçeada :Aday göstermedi
Lapseki :Aday göstermedi
Yenice :Aday göstermedi

YTP
GENÇ PARTİ
Merkez :Esma Sabaz
YOK Çanakkale Ayvacık
Bayramiç :Ahmet Somalı
Biga :Aday göstermedi
Bozcada :Aday göstermedi
Çan :Aday göstermedi
Eceabat :Aday göstermedi
Ezine :Aday göstermedi
Gökçeada :Aday göstermedi
Lapseki : Aday göstermedi
Yenice :Aday göstermedi
  Merkez :Nihat İbrahim Terzioğlu
Ayvacık :Alpagut Ertok
Bayramiç :Nuri Öztürk
Biga :Çağlar Sütçü
Bozcada :Cahide Bilgin
Çan :Abdülkerim Evcan
Ecebat :İlhan Demirel
Ezine :Özkan Evin
Gelibolu :Selami Çolak
Gökçeada :Nacide Kalkan
Lapseki :Ayşe Ayfer İnan
Yenice :Engin Düzenli

MİLLİYETÇİ HAREKET PARTİSİ
Merkez :Reşat Duran
Ayvacık :Tacettin Kurt
Bayramiç :Saim Gürer
Biga :Selami Koyuncuoğlu
Bozcada :Niyazi Ekici
Çan :Arif Karabıyık
Eceabat :Yakup Kadri Billur
Ezine :Mustafa Kemal Cengiz
Gelibolu :Mehmet Çakıroğlu
Gökçeada :Halil Rüştü Akgün
Lapseki :Mehmet Ali Aygün
Yenice :Ramazan Akgül
   

Balıkesir'de seçime katılan tüm partiler iddialı

Bu güne kadar belediye başkanlığı kazanamayan CHP bu kez, Balıkesir'in yetiştirdiği ünlü eğitimci ve bürokrat Naim Durmaz ile şansını değiştirmeye çalışacak. AKP, Sabri Uğur ile tekrar aday olmayan ANAP'lı Ziya Tan'dan koltuğu devralmakta kararlı görünüyor. DYP Baki Ataç, ANAP Recep Adın, DSP Alpaslar Peker ile seçimi kazanmayı amaçlıyor. Bu üç adayın da güçlü isimler olması Balıkesir'deki yarışın çok çetin geçeceğini gösteriyor. GP İdris Gündoğdu, MHP de Rafet Çetinel ile seçimlere en az diğer adaylar kadar iddialı hazırlanıyor.

ADALET VE KALKINMA PARTİSİ (AKP)
CUMHURİYET HALK PARTİSİ (CHP)
Merkez: Sabri Uğur
Ayvalık: Ali Şadan
Bandırma:Cemal Öztaylan
Balya: Kemal Çavdar
Bigadiç:İsmail Akgün
Burhaniye:Melih Ersezen
Dursunbey: M. Ruhi Yılmaz
Edremit:Yunus Bozbey
Erdek:Hüseyin Sarı
Gönen: Hüseyin Yakar
Havran:Hasan Lofçalıoğlu
İvrindi:Recai Baytar
Kepsut:Kemal Barak
Manyas: Nedim Barçın
Savaştepe:Gürkan Kurtbaş
Sındırgı:Ekrem Yavaş
Susurluk: İsmail Güneş
Marmara: Recep Gülmüş
Gömeç: Naim Kocabıyık
  Merkez: Naim Durmaz
Ayvalık: Hasan Türközen
Bandırma:Dursun Mirza
Balya: Zekayi Bayram
Bigadiç: Türker Yılmaz
Burhaniye:Fikret Akova
Dursunbey: Aday göstermedi
Edremit: Ahmet Öner
Erdek:Hasan Genlik
Gönen:İ.Mete Dinç
Havran:Arif Gürcan
İvrindi:İbrahim Karagözoğlu
Kepsut: Özcan Dursun
Manyas:İbrahim Canbay
Savaştepe: İbrahim Elmas
Sındırgı:Zeki Ayan
Susurluk: Kemal Akyıldız
Marmara:Ahmet Önen
Gömeç:Orhan Babayiğit

DOĞRU YOL PARTİSİ
ANAVATAN PARTİSİ
Merkez: Baki Ataç
Ayvalık: Ahmet Tüfekçi
Bandırma:Yalçın Alen
Balya:Ali Şen
Bigadiç:Hidayet Kelemençe
Burhaniye:Mehmet Duman
Dursunbey: Mehmet Yarma
Edremit:Necati Uytun
Erdek:Hamit Nural
Gönen:Hayati Köse
Havran:Hasan Dede
İvrindi:Alaattin Özcan
Kepsut:Seçkin Saraç
Manyas:Beis Kutlu
Savaştepe:Sefa Şensöz
Sındırgı:Fahrettin Dolar
Susurluk:Mehmet Çetin
Marmara (Avşa): Mehmet Aysın
Gömeç:Osman Aslan
 

Merkez: Recep Adın
Ayvalık: Müjdat Soylu
Bandırma: Mustafa Gönenlioğlu
Balya:Bilal Altıntaş
Bigadiç: Davut Uzuner
Burhaniye:Aday göstermedi
Dursunbey:Aday göstermedi
Edremit:Halil Uzan
Erdek:Yeşim Satırlı
Gönen:Ali Köse
Havran:Mustafa İrtürk
İvrindi:Selahattin Akgedik
Kepsut:Sabir Aslan
Manyas:Necmi Çetin
Savaştepe:Aday göstermedi
Sındırgı:Aday göstermedi
Susurluk:Hayrullah Köroğlu
Marmara:Aday göstermedi
Gömeç:Aday göstermedi


DEMOKRATİK SOL PARTİ
GENÇ PARTİ
Merkez: Alpaslan Peker
Ayvalık: Ertan Altınörs
Bandırma: Halil Ünlü
Balya: Osman Ast
Bigadiç:Aday göstermedi
Burhaniye: Ender Erdoğan
Dursunbey:Önder İkiz
Edremit:Bülent Kanyılmaz
Erdek:Ediz Esnek
Gönen:RahmiYılmaz
Havran:Aday göstermedi
İvrindi:Aday göstermedi
Kepsut: Yener Zaman
Manyas:Aday göstermedi
Savaştepe: Veysel Özer
Sındırgı:Mustafa Ayan
Susurluk: Selma Işık
Marmara:Aday göstermedi
Gömeç:Aday göstermedi
  Merkez: İdris Gündoğdu
Ayvalık: M. Ali Arkın
Bandırma:Ramazan Muslubaş
Balya:Güngör Carav
Bigadiç:Ali Duysak
Burhaniye:Bülent Çakıllıtepe
Dursunbey:Hasan Aslanbey
Edremit:Mustafa Başaran
Erdek:İsmet Atic
Gönen: Cemile Çana
Havran:Hasan Demirbaş
İvrindi:Hamit Senice
Kepsut:İlhan Özkan
Manyas:Cem Canbay
Savaştepe:Esin Gıcır
Sındırgı:Altıok Hakan Atilla
Susurluk:Alaettin Çam
Marmara: Mine Aslantekin
Gömeç:Gökhan Yüksel

MİLLİYETÇİ HAREKET PARTİSİ
Merkez: Rafet Çetinel
Ayvalık: Nizamettin Urlu
Bandırma: Üstün Taşdemir
Balya: İsmail Kocaman
Bigadiç:Ozan Dereli
Burhaniye:Ali Galip Baş
Dursunbey:Hüseyin Bal
Edremit:Ali Gezer
Erdek:Kudret Hamarat
Gönen:Bülent Akarsu
Havran:Fahri Gökmen
İvrindi:İsmail Taşkın
Kepsut:Fikret Erol
Manyas:Tamer Erol
Savaştepe:Şeref Kurt
Sındırgı:Mustafa Bakkal
Susurluk: Yılmaz Uçak
Marmara:Baki Çolak
Gömeç:Ali Gülerce
   

 






NE NEREDE
Cafe
Bar
Restoran
Tiyatro
Paket servis
Kültür Merkezi
Galeriler
Turizm acentaları
Oteller




 


Yeni Asır, Gaziosmanpaşa Bulvarı No:5 35260 Çankaya, İzmir
Tel:+90(232) 4415000    Fax:+90(232) 4464222