27 Şubat 2004 Yıl: 109

Ana Sayfa


ANA SAYFA
Kent
3.Sayfa
Siyasi
Dış
Ekonomi
Yazarlar
Spor
Yazı Dizisi
Arşiv

MAGAZİN
Can Can
Pazar
Sinema
Astroloji
Ne Nerede

EKSTRA
Hava Durumu
Eczaneler
Telefonlar
Sanal Galeri
Yararlı Linkler

MESAJ HATTI
Göztepe
Altay
Karşıyaka
İzmirspor
Denizli
Aydın
Vestel Manisa
Buca

KÜÇÜK İLANLAR
Emlak
Vasıta
Eleman
Çeşitli
İlan Formu
Mesaj gönder

 

 


 

 

 



 
Yüksel istifadan vazgeçti
Bornova için 5 proje hazırladık
Erdoğan'dan ders aldık

Şebnem Bursalı ile
Ankara Havası

BAĞLANTILAR
T.C. Cumhurbaşkanlığı
TBMM

Başbakanlık
>>> TÜM LİSTE



İL VE İLÇELERDE KESİN LİSTELER

Manisa'da 4 parti eksiksiz katılıyor

ALİ FİLİZKAN (MANİSA / MERKEZ)

Manisa'nın 16 ilçesinde sadece AKP, CHP, DYP ve MHP seçimlere eksiksiz katılıyor. Diğer partiler bazı ilçelerde aday göstermedi. Genç Parti, Köprübaşı dışındaki bütün ilçelerde başkanlık seçimine katılırken, DSP ile SHP solun güçlü olduğu ilçelerde aday gösterdi. DSP, Merkez, Akhisar, Kırkağaç, Salihli ve Gölmarmara ilçelerinde aday açıkladı. DYP tüm ilçelerde aday gösterirken, Adil Aygül ile merkezde güç bulan ANAP sadece 5 ilçede aday belirlemiş durumda.

AKP
Merkez: Bülent Kar,
Ahmetli: Muharrem Can,
Akhisar: Salih Hızlı,
Alaşehir: Mustafa Altıngül,
Demirci: Mithat Şahin,
Gölmarmara: Nihat Ağaçdiken,
Gördes: Mustafa Kerçek,
Kırkağaç: Hüseyin Bağış,
Köprübaşı: Ahmet Kışla
Kula: Ali Türk,
Salihli: Abdullah Şentürk,
Sarıgöl: Hüdayi Kaya,
Saruhanlı:Hüseyin Yaralı,
Selendi: Mürsel Ufcan,
Soma: Hasan Ergene,
Turgutlu: Serhat Orhan

CHP
Merkez: Hakkı Bayraktar,
Ahmetli: Cemal Sözü Er,
Akhisar: Bülent Ciğeroğlu,
Alaşehir: Ahmet Arıkan,
Demirci: Şakir Keskin,
Gölmarmara: Veli Döngel,
Gördes: İbrahim Aksahan,
Kırkağaç: Mustafa Kireççi,
Köprübaşı: Zeki Koçak,
Kula: Servet Gündüz,
Salihli: M.Uğur Okay,
Sarıgöl: Ömer Karcı,
Saruhanlı: Zeki Bilgin,
Selendi: Mehmet Karakaş,
Soma: Önder Adar,
Turgutlu: Mehmet Topay

ANAP
Merkez: Adil Aygül,
Demirci: İsmail Özdağlar,
Gördes: Ertu Yılmaz,
Kula: Selim Aşkın,
Salihli: Ali Demirel,
Soma: Sümbül Özdemir

MHP
Manisa: Nadir Başar,
Ahmetli: Uysal Kayın,
Akhisar: İlyas İçtem,
Alaşehir: Kadir Daş,
Demirci: Yüksel Küçük Karaca,
Gölmarmara: Nihat Pekin,
Gördes: İbrahim Emre,
Kırkağaç: Alirıza Numan,
Kula: Nail Ünlü,
Salihli: Yüksel Hisar,
Sarıgöl: Mehmet Tunç Aslan,
Saruhanlı: B. Ergun Hamret,
Selendi: Ramazan Gürcan,
Soma: Şahin İlhan,
Turgutlu: Yunus Erkan

DYP
Merkez: Orkun Şıktaşlı,
Ahmetli: Refik Koray,
Akhisar: Ahmet Dutlu,
Alaşehir: İbrahim Öztürk,
Demirci: Hüseyin Akkurt,
Gölmarmara: İbrahim Ekim,
Gördes: Hasan Öz,
Kırkağaç: Rıza Kayadipli,
Köprübaşı: Halil Taşlı,
Kula: Halil Gülcü,
Salihli: Cengiz Tunç,
Sarıgöl: Hüsamettin Kardaş,
Saruhanlı: Serdar Yaralı,
Selendi: Ömer Gürcan,
Soma: İsmail Ergül,
Turgutlu: Gürcan Demirel

DSP
Merkez: Tevfik Özbay,
Akhisar: Mehmet Ali Güngör,
Kırkağaç: Saruhan Sezer,
Salihli: Kemal Aşkın,
Gölmarmara: Mustafa Coşkun,

GENÇ PARTİ
Merkez: Fikret Peker,
Ahmetli: İbrahim Karakaya,
Akhisar: Adnan Tütüncü,
Alaşehir: Mustafa Anlar,
Demirci: Salih Kıran,
Gölmarmara: Abdi Akdeniz,
Gördes: Rıza Efe,
Kırkağaç: Kadri Bakay,
Köprübaşı: Yok,
Kula: Tolga Şekercioğlu,
Salihli: Şakir Balcı,
Sarıgöl: Kemal İlter,
Saruhanlı: Turgay Özkostik,
Selendi: Hüseyin Acun,
Soma: Faruk Haytabay,
Turgutlu: Hasan Karacaova

SHP
Merkez: Semih Balaban,
Akhisar: Hüseyin Avni Akkuzu,
Salihli: Esin Fatma Temel,
Turgutlu: Zeki Bulut,
Gölmarmara: Muhittin kalkan

MERKEZ VE ADA'DA ZORLU YARIŞ

Aydın'da eski-yeni çekişmesi

Aydın'da 28 Mart yerel seçimleri AKP adayı Belediye Başkanı İlhami Ortekin ile, CHP adayı Belediye eski Başkanı Hüseyin Aksu arasında ilginç bir rekabete sahne olacak. Benzer bir çekişme de Kuşadası'nda yaşanacak. AKP'den aday olan Fuat Akdoğan ile DYP'den seçime giren eski başkanlardan Engin Berberoğlu başkanlık yarışında ter dökecek. Daha önce de karşı karşıya gelen iki ismin yarışı nefes kesecek.

AKP
Aydın: İlhami Ortekin,
Bozdoğan: Kemal Bozoğlu,
Buharkent: Fevzi Uzun,
Çine: Abdullah Afşin,
Didim: Hilmi Erbaş,
Germencik: Ahmet Zencirci,
İncirliova: Alim Başçı,
Karacasu: Emin Mete
Karpuzlu: Hayrettin Anmak,
Koçarlı: M.Emin Kırkuşu,
Köşk: Rifat Kadiri Kılınç,
Kuşadası: Fuat Akdoğan,
Kuyucak: Hüseyin Karakaya,
Nazilli: Mustafa Gürsun,
Söke: Kenan Özcan,
Sultanhisar: Nuri Cankardeş,
Yenipazar: Zafer Savcı

CHP
Aydın: Hüseyin Aksu,
Bozdoğan: S.Temur Apaydın,
Buharkent: Sami Çengel,
Çine: Osman Aydın,
Didim: Mümin Kamacı,
Germencik: Turgay Çapakçıoğlu,
İncirliova: Yahya Ümit Orbay,
Karacasu: Mustafa Büyükyapıcı,
Karpuzlu: Ekrem Köse,
Koçarlı: Cengiz Şen,
Köşk: Atilla Argun,
Kuşadası: Esat Altıngün,
Kuyucak: Ali Ulvi Akoğlu,
Nazilli: Süleyman Bülbül,
Söke: Necdet Özekmekçi,
Sultanhisar: Ertegün Ünal,
Yenipazar: Mehmet Yüsran Erdem.

ANAP
Aydın: Yok,
Bozdoğan: Yok,
Buharkent: Nazmi Köprülü,
Çine : Yok,
Didim : Ünal Boztürk,
Germencik : Yok,
İncirliova: Yok,
Karaacasu : Yok,
Karpuzlu : Yok,
Koçarlı : Yok,
Köşk : Yok,
Kuşadası : Yusuf Güneş,
Kuyucak : Yok,
Nazilli : Mevlüt Korkmazcan,
Söke : İbrahim Adalı,
Sultanhisar : Yok,
Yenipazar : Yok.

MHP
Aydın: Nedim Ünal,
Bozdoğan: Kenan Günzit,
Buharkent: Mehmet Vural,
Çine: Nevzat Karakaya,
Didim: Ferhat Yıldız,
Germencik: M. Oktay Gültekin,
İncirliova: Şerif Temel,
Karacasu: Hüseyin Özen,
Karpuzlu: Kenan Acır,
Koçarlı: Hüseyin Karabudak,
Köşk: MHP: Yok,
Kuşadası: Sehap Akın,
Kuyucak: Yok,
Nazilli: Ceylan Karcı,
Söke: Selami Alkan,
Sultanhisar: Fazıl Törün,
Yenipazar: Cavit Saygılı.

DYP
Aydın: Kazım Uysal,
Bozdoğan: Zeki Bağcı,
Buharkent: Nazif Uysal,
Çine: Altuğ Karaköse,
Didim: Ömer Vela,
Germencik: Ali Şanlı,
İncirliova: Gandeher İlhan,
Karacasu: Halil Töz,
Karpuzlu: Muharrem Yalçın,
Koçarlı: Erdinç Bosnalı,
Köşk: Yalçın Taç,
Kuşadası: Engin Berberoğlu,
Kuyucak: Fikri Özçetin,
Nazilli: Esat Ergüler,
Söke: Aşkın Işıklı,
Sultanhisar: Cem Akbudak,
Yenipazar: Kamil Cankurtaran.

DSP
Aydın: Dr. Nurten Atalay,
Bozdoğan: Ergün Önder,
Buharkent: Ergün Önder,
Çine: Nevzat Karakaya,
Didim: Namık Kemal Gözüm,
Germencik: İbrahim Ayaydın,
İncirliova: Halil İbrahim Geriş,
Karacasu: Yaşar Küpeli,
Karpuzlu: Kenan Acır,
Koçarlı: Erdal Öner,
Köşk: Yok,
Kuşadası: Mahmut Alvar,
Kuyucak: Yok,
Nazilli: Gülhanım Aksoy,
Söke: Cavit Duman,
Sultanhisar: İbrahim Özkanlı,
Yenipazar: Yok.

GENÇ PARTİ
Aydın: Av.Cihan Şahin,
Bozdoğan: Mehmet Ali Bozoğlu,
Buharkent: İsa Turan,
Çine: Cengiz Aslan,
Didim: Erdal Baylan,
Germencik: Mehmet Devecioğlu,
İncirliova: Mehmet Ali Ürkmez,
Karacasu: Mustafa Uysal,
Karpuzlu: İsa Kaçan,
Koçarlı: Ertuğrul Kavurucu,
Köşk: Erol Meral,
Kuşadası: Eyüp Can İnanç,
Kuyucak: Önder Şimşek,
Nazilli: Tevfik Sül,
Söke: Turgay Avcı,
Sultanhisar: Şaziye Ambarcı,
Yenipazar: S. Hüseyin Aşır

SHP
Aydın: Dr. Sema Pişkinsüt,
Bozdoğan: Yok,
Buharkent: Yok,
Çine: Yok,
Didim: Mehmet Soysalan,
Germencik: Halil Çetinkaya,
İncirliova: Ahmet Özgün,
Karacasu: Yok,
Karpuzlu: Yok,
Koçarlı: Yok,
Köşk: İbrahim Acık,
Kuşadası: Bülent Tokuşoğlu(ÖDP),
Kuyucak: Yok,
Nazilli: Ali Rıza Kılkeser,
Söke: Taner Özel,
Sultanhisar: Ramazan Yüzen,
Yenipazar: Yok.

 

 








NE NEREDE
Cafe
Bar
Restoran
Tiyatro
Paket servis
Kültür Merkezi
Galeriler
Turizm acentaları
Oteller




 


Yeni Asır, Gaziosmanpaşa Bulvarı No:5 35260 Çankaya, İzmir
Tel:+90(232) 4415000    Fax:+90(232) 4464222